162 zł/doba Cena netto
813 zł/tydzień Cena netto
1116 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Myjki wysokociśnieniowe wynajem

Myjki wysokociśnieniowe są urządzeniami o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, z których nie rzadziej niż profesjonalne ekipy korzystają zwykli użytkownicy. W równym stopniu myjki ciśnieniowe przydatne są w utrzymaniu porządku na budowie czy po zakończeniu remontu, co w dbaniu o czystość wokół posesji, a także w garażu, piwnicy itp.

Zdając sobie sprawę z tego, jak duże jest zapotrzebowanie rynku na myjki ciśnieniowe, wypożyczalnia Pablo wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, którzy nie mają własnej myjki, ale potrzebują skorzystać z tego jakże przydatnego urządzenia. Nasza oferta w zakresie myjek jest bogata i kompleksowa, dzięki czemu skorzystać z niej mogą wszyscy zainteresowani.

Myjka wysokociśnieniowa wypożyczalnia

W naszym parku maszynowym znaleźć można lekkie, poręczne i łatwe w obsłudze myjki wysokociśnieniowe popularnej marki Kärcher, będącej synonimem wysokiej jakości i skuteczności działania. Dostępne są modele wykorzystujące do czyszczenia zimną lub ciepłą wodę, te ostatnie świetnie radzą sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami. Oferujemy także myjki zaopatrzone w zbiorniki na wodę, uniezależniające urządzenie od dostępu do wodociągu. Z kolei niezależne od dostępu do energii elektrycznej są myjki spalinowe.

Szczególnym elementem naszej oferty jest specjalna myjka do kostki brukowej, z pomocą której szybko i łatwo można wyczyścić zarówno podjazd i teren wokół domu, jak i tereny przemysłowe, a to za sprawą dużej szerokości roboczej i wbudowanych rozwiązań zapewniającej efektywne mycie kostki w krótkim czasie.

Wszystkie nasze myjki odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi (m.in. dużym maksymalnym ciśnieniem roboczym), niskim zużyciem paliwa i, przede wszystkim, znakomitą wydajnością i skutecznością czyszczenia, i to w każdych warunkach.

Jesteśmy pewni, że nasze myjki całkowicie zadowolą każdego Klienta, a korzystanie z nich będzie, nomen omen, czystą przyjemnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i pozostajemy w gotowości, by pomóc w wyborze konkretnej myjki oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Wypożyczalnia myjki wysokociśnieniowej w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni myjek wysokociśnieniowych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.
Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno