100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Szlifierka do gładzi gipsowych – lepsze efekty i bardziej komfortowa praca

Gładkie ściany to jeden z kluczowych elementów każdego mieszkania czy biura – wpływają na ogólną estetykę, a także sprawiają, że pomieszczenia wydają się znacznie bardziej eleganckie i luksusowe – nic więc dziwnego, że jest to bardzo istotny element dla każdego, kto decyduje się na mniejszy czy większy remont w swoim domu lub biurze. Przed tym zadaniem stoją więc zarówno osoby prywatne, jak i wszystkie ekipy remontowo-budowlane – efekt precyzyjnie wykonanych ścian można łatwo uzyskać z pomocą urządzenia, jakim jest szlifierka do gładzi gipsowych, którą popularnie nazywa się też żyrafa do gipsu.

Szlifierka do gładzi gipsowych - żyrafa do gipsu – efekt idealne gładkich ścian

Szlifierka do gipsu to specjalistyczne urządzenie, z pomocą którego dokonuje się precyzyjnej obróbki ścian i sufitów wykonanych z gipsu, gładzi gipsowych, gipsotynku i innych tego typu materiałów wykończeniowych do dekorowania ścian w mieszkaniach czy innych budynkach. Szlifowanie powierzchni za pomocą profesjonalnego urządzenia nie tylko wpływa na uzyskanie znacznie lepszych efektów, ale również usprawnia i przyspiesza prace remontowo-budowlane. Przy sufitach oraz wyższych ścianach szczególnie warto skorzystać z urządzenia, jakim jest żyrafa do gipsu – ma ona znacznie większy zasięg, dzięki czemu umożliwia wygodną pracę w trudnych warunkach i tym samym również pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów.

Szlifierka do gładzi gipsowych na wynajem

Szlifierka do gładzi gipsowych to urządzenie, które zależnie od rodzaju może się nieco od siebie różnić – przede wszystkim warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak wielkość tarczy ściernej, moc silnika czy możliwość podłączenia do odkurzacza – duża moc i dodatkowe funkcje mają niebagatelne znaczenie dla podniesienia komfortu pracy oraz uzyskania lepszych efektów w krótszym czasie. Dlatego też każda szlifierka do gładzi gipsowych na wynajem powinna być dopasowana adekwatnie do konkretnych potrzeb każdego remontu.

Szlifierka do gipsu i żyrafa do gipsu wynajem

Ergonomiczne i profesjonalne urządzenia zadecydowanie wpływają na jakość i szybkość wykonywanych prac remontowo-budowlanych, a gładkie i równe ściany to obecnie jedna z najważniejszych kwestii – jeśli więc nie dysponujesz takim urządzeniem jak szlifierka do gipsu, to warto temu zaradzić – możesz przede wszystkim zdecydować się na wypożyczenie takiego urządzenia jak żyrafa do gipsu. Wynajem szlifierki do gipsu – jest to usługa dostępna zarówno dla profesjonalnych firm remontowo-budowlanych, jak i prywatnych osób, które chcą prace remontowe na ścianach i sufitach wykonać samodzielnie choćby z powodów ekonomicznych. Możesz wynająć żyrafę do gipsu okazjonalnie, a także regularnie na dowolny okres czasu.

Wypożyczalnia szlifierki do gładzi gipsowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni szlifierek do gipsu i żyrafy do gipsu ! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno