150 zł/doba Cena netto
750 zł/tydzień Cena netto
3000 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Glebogryzarki wynajem

Pielęgnacja gleby, polegająca na jej spulchnianiu i wyrównaniu, jest zajęciem czasochłonnym i wymagającym dużego nakładu sił, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą większe powierzchnie. Dlatego nieocenioną pomocą każdego ogrodnika jest glebogryzarka – narzędzie przeznaczone do szybkiego i sprawnego mechanicznego wzruszania gleby.

Glebogryzarki, jak nietrudno się domyślić, pracują znacznie wydajniej i efektywniej niż człowiek. Jednocześnie operator nie musi angażować tylu sił fizycznych, co w przypadku pracy ręcznej. Obracające się w szybkim tempie zęby glebogryzarki skutecznie wzruszają ziemię, a przy tym nie pozostawiają szczelin powietrznych. Gleba zostaje doskonale odchwaszczona, spulchniona i napowietrzona; jej struktura ulega wyraźnemu polepszeniu.

Glebogryzarki wypożyczalnia

Glebogryzarki znacząco ułatwiają przygotowanie gleby pod sadzenie lub siewy, a także założenie trawnika. Urządzenie to można ponadto wykorzystać do wmieszania w glebę sztucznych lub naturalnych nawozów, a także do rozbijania grud po orce.
Ponieważ nie każdy ogrodnik może sobie pozwolić na zakup glebogryzarki, wypożyczalnia często okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Serdecznie zachęcamy do wynajęcia glebogryzarki w wypożyczalni Pablo!

Oferujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny, które doskonale pracują w każdych warunkach i radzą sobie także z wyjątkowo ciężkim, gliniastym gruntem. Nasze samojezdne glebogryzarki wyposażone są w ekonomiczne silniki o dużej mocy i wydajności. Ponieważ niezwykle istotne jest dopasowanie parametrów technicznych do zaplanowanych prac, oferujemy darmową pomoc przy wyborze konkretnego modelu. Pod uwagę należy wziąć specyfikę obrabianej powierzchni – jej wielkość oraz rodzaj gruntu (miękka bądź twarda ziemia).

W naszym asortymencie znajdują się glebogryzarki o zróżnicowanej szerokości roboczej, jednak każda maszyna charakteryzuje się wytrzymałością i niezawodnością, jest poręczna i zwrotna, łatwa w obsłudze i wygodna w manewrowaniu, m.in. dzięki biegom wstecznym i ergonomicznym uchwytom.

Gwarantujemy, że każda nasza glebogryzarka spełni wszelkie oczekiwania Klienta i będzie doskonałym wsparciem w prowadzeniu prac ogrodowych.

Wypożyczalnia glebogryzarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni glebogryzarek! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno