80 zł/doba Cena netto
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
200 zł/doba Cena netto
1000 zł/tydzień Cena netto
3600 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
400 zł/doba Cena netto
2000 zł/tydzień Cena netto
7200 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Szlifierki do betonu wynajem

Coraz więcej osób decyduje się kupno lub samodzielną budowę domu. Jednym z bardzo istotnych elementów prac są te związane z przygotowaniem posadzki. Jest to przydatne z resztą również przy budowie mieszkań, wszelkich hal produkcyjnych czy biur. Niezbędnym narzędziem będzie tu szlifierka do betonu, która umożliwi wyrównanie i wygładzenie betonowej posadzki. Nie możemy sobie przecież pozwolić, by nasza podłoga była przygotowana byle jak i niedokładnie – wygenerowałoby to w późniejszym czasie bardzo poważne problemy. Jeśli robimy remont lub budujemy coś jednorazowo i nie opłaca nam się kupować maszyny do szlifowania wylewek betonowych, możemy ją w korzystnej cenie wypożyczyć na określony okres czasu.

Szlifierki do posadzki betonowej z wypożyczalni

Szlifierka do posadzki betonowej umożliwia wykonywanie kilku podstawowych czynności. Przede wszystkim jest wyrównanie posadzki. Maszyna ma jednak również inne zastosowania, takie jak zdzieranie kleju po płytkach, parkietach czy podłogach, zdzieranie farb lub hydroizolacji. Niektóre urządzenia można podłączyć do odkurzacza, dzięki czemu będą działać bezpyłowo co jest zarówno korzystne dla zdrowia, jak i pozwala ograniczyć prace związane z późniejszym sprzątaniem.

Szlifierki do wylewek betonowych renomowanych marek na wynajem

Wybór odpowiedniej szlifierki do wylewek betonowych powinien być poprzedzony dokładnym researchem. Przede wszystkim należy zastanowić się, czego dokładnie oczekujemy od maszyny. Szlifierkę należy dobrać pod względem maksymalnej szerokości szlifowania, obrotów, rodzaju i mocy silnika, napięcia i wagi.

Maszyny do szlifowania wylewek betonowych najlepszych marek na wynajem

W naszej ofercie mamy do wypożyczenia szlifierki znanych i dobrych marek takich jak: Husqvarna, Tyrolit FGE, Hilti DGH oraz Millwaukee. Zależnie od indywidualnych potrzeb, można wynająć urządzenie na ustalony okres czasu i w korzystnej cenie. Można bez problemu zarezerwować konkretne urządzenie przez internet, a następnie odebrać.

Przeczytaj na blogu: Szlifowanie posadzki betonowej krok po kroku.
Szlifierka do betonu - jaką wypożyczyć?

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno